• Fotovoltaika

    Fotovoltaika

  • Tepelná čerpadla

    Tepelná čerpadla

  • Klimatizace

    Klimatizace

Konečně příjemné léto i v Praze

S manželem, dvěma dospívajícími dětmi a labradorem Sárou bydlíme v Praze, v krásném bytě 4 + 1 v posledním, sedmém patře. Syn i dcera mají každý svůj pokoj a z oken i balkonu máme skvělý výhled nejen na nedaleký park, ale i na velkou část města. 

Přesto však jsem se až donedávna každý rok prakticky děsila toho, až přijde letní vlna veder. Okna všech čtyř pokojů jsou totiž orientována na jih, a to v kuchyni na západ, takže se do nich v létě prakticky celý den opírá slunce. Nepomáhalo ani zatáhnout žaluzie, navíc pak bylo doma jako v temnici. A když k tomu všemu připočtete, že máme byt až pod střechou… Inu, v létě to bylo doslova peklo. 

Jednoho léta pak přišla vlna veder tak dlouhá a s teplotami tak vysokými, že jsem si řekla, že už to takhle dál nejde. V noci jsme nemohli spát, lepili jsme se k prostěradlům, ačkoliv jsme měli puštěný ventilátor. A vůbec nejhůř to nesla Sára: tenkrát jsme se báli, že nám v tom horku zkolabuje, a řekla bych, že mnoho nechybělo. 

Nicméně tenkrát jsem zaúkolovala manžela, s tím, aby nějak zařídil klimatizaci, jinak že se to už nedá vydržet. Manžel naštěstí souhlasil a oslovil firmu Solarinvest, na kterou dostal doporučení od kolegy z práce. A nemohu ani slovy popsat, jak ráda jsem, že jsme se dostali právě jim do rukou! 

Manžel je velmi pracovně vytížený a já zas nejsem technický typ, takže jsme ani jeden nechtěli studovat, která klimatizační jednotka je pro nás vhodná. Ale vůbec to nevadilo! V Solarinvestu se nás jen zeptali na pár věcí ohledně bytu a do 3 dnů už nám vypočtené ideální řešení instalovali. Vše šlo jako po másle, všichni se chovali ochotně a slušně, prostě paráda. 

A nyní, konečně, si můžeme užít pohodové léto i ve městě. Jediné, co mě mrzí, je, že jsme na Solarinvest nepřišli už dávno. Pokud tedy i vy přemýšlíte o instalaci klimatizace, můžu vám doporučit jediné: zavolejte do Solarinvestu! 

Napsali o nás

Partner, distributor a prodejce těchto značek

Loga